Лічильники
Сьогодні Разом
Відвідувань 46 4626004
Авторізацій 4 353766
Корисутвачів 3 2760
Правила работы

Загальні положення


Система автоматизованої перевірки розв'язків задач із програмування.

Основними користувачами системи є Учні та Вчителі.

Користувач, зареєстрований як Вчитель і отримав підтвердження від Адміністратора, отримує право реєструвати Учнів, керувати та контролювати їх роботу в Системі, створювати Уроки (різновид Змагання), формувати домашні завдання та ін. Досить великий запас завдань у Системі дозволяє використовувати її на практичних заняттях з програмування з практично всіх тем, що вивчаються у школі. Система дозволяє формувати як єдиний набір завдань на Урок, і індивідуальний - кожному за Учня свій набір завдань.

Для реєстрації на сайті як Вчитель, Вам необхідно перейти на сторінку "Реєстрація як Вчитель". Заповнюючи форму в полі "Клас, Група" слід вказати групу "teacher" (встановлено за замовчуванням) та вибрати Куратора. Після успішної реєстрації повідомте Куратору коротку інформацію про себе (ПІБ, Школа, Населений пункт) та з якою метою Ви бажаєте отримати права Вчителя на сайті. У разі задоволення куратором Вашої заявки Ви отримуєте права Вчителя. Таке повідомлення Ви можете надіслати за допомогою вбудованої служби повідомлень сайту або будь-яким іншим, доступним Вам способом.

Для реєстрації на сайті як Учень, останній зобов'язаний в

Далі...

Рейтинг


"Рейтинг Ученика" вычисляется по итогам работы в режиме "Архив задач": производиться выбор 30 самых сложных задач, решенных учеником, и вычисляется их средний балл. Если решено менее чем 30 задач, то их суммарный балл делится на 30.

"Рейтинг участника контестов" вычисляется как процент выполнения заданий только на Рейтинговых контестах. Вычисляется сумма баллов, набранных участником на всех контестах, к максимально возможной сумме баллов на этих контестах, выражается в процентах.

"Рейтинг учителя" вычисляется по результатам участия его учеников на рейтинговых контестах. Вычисляется сумма баллов, набранных учениками на всех контестах, к максимально возможной сумме баллов на этих контестах, выражается в процентах.

Забыли пароль


Если пользователь забыл пароль, то он обращается к своему учителя (куратору) с просьбой восстановить пароль.

Учитель (куратор) устанавливает пароль по умолчанию и автоматически система отправит пользователю по электронной почте письмо с новыми учетными данными.

Пароль установленный системой по умолчанию является временным. При первом же входе в систему его необходимо изменить на надежный.

Сервис "Домашнее задание"


Домашнее задание - это Контест, который объявляет Учитель только для своих Учеников и в пределах только одного класса.

Домашнее задание может быть объявлено на несколько дней, и в случае необходимости Ученик может временно выйти из него и войти повторно.

Мої учні


До обов'язків вчителя належить контроль за обліковими записами своїх учнів. Після реєстрації користувача та вибору вчителя, вчитель зобов'язаний підтвердити або відкинути запит користувача. У разі підтвердження користувач стає учнем.

Якщо учень вибуває, то вчитель повинен виключити учня зі списку своїх учнів, перевівши його у статус користувача без вчителя. При необхідності користувач вибирає нового вчителя, який надалі може підтвердити або відкинути запит.

Якщо учень забув пароль, то вчитель може відновити пароль учня. При цьому учню н

Далі...

Шаблоны уроков


Чтобы каждый раз не тратить время на выбор задач и настройку урока предлагается создать шаблон урока. Учителю будут доступны шаблоны созданные администратором и свои собственные (шаблоны других учителей будут недоступны).

В дальнейшем учитель выбирает нужный шаблон урока и формирует на его основе урок, указывая только дату его проведения.

Шаблон можно будет применять неоднократно, создавая урок по этой же теме и с этим же набором предлагаемых задач, например в следующем учебном году или для параллельных классов.
Знайдено записів: 11 << 01 02  >>